Triple Sea Foundation Experts – nasza historia

Jaka jest nasza historia?

Mieliśmy przyjemność spotkać się kilka razy w czasie ważnych wydarzeń rangi krajowej i międzynarodowej: targów gospodarczych i militarnych, konferencji oraz wydarzeń medialnych.

Wielokrotnie rozmawialiśmy. Mamy różne pasje, różne sympatie polityczne. Reprezentujemy różne dziedziny wiedzy. Ale okazało się, że nasze wizji łączy wiele elementów wspólnych.

W tym jeden najważniejszy – troska o przyszłość Polski.

Chcemy Polski bogatej, bezpiecznej i silnej militarnie. Chcemy Polski, która będzie cenionym międzynarodowym graczem. I nie tylko wierzymy, że tak będzie. Wiara to tylko połowa sukcesu. My mamy też wiele gotowych i śmiałych planów, które będziemy publikować na naszej stronie internetowej www.tsfe.pl i na naszej stronie na Facebooku.

Wiosną 2018 roku zaczęliśmy rozmawiać o tym, jak połączyć naszą ekspercką wiedzę i stworzyć miejsce otwarte dla wszystkich zainteresowanych, którzy będą mogli zapoznać się z naszymi planami.

Latem 2018 roku już wiedzieliśmy, co chcemy stworzyć i co chcemy osiągnąć. Pod koniec lata powstał nasz think tank – Triple Sea Foundation Experts.

I tak to wszystko się zaczęło…

Naszym celem jest tworzenie analiz i opracowań, które pozwolą spojrzeć trzeźwo na problemy kraju i pomóc w podjęciu decyzji o najwłaściwszych kierunkach jego rozwoju.

Bo Polska jest naszym wspólnym i najwyższym dobrem.

MENU

-> POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

-> ANALIZY TSFE

-> OPINIE TSFE

-> TO CO WAŻNE

-> KONFERENCJE I WYDARZENIA

-> O NAS

-> TSFE NA FACEBOOK

-> TSFE NA TWITTER

-> POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Dodaj komentarz